Kluby

KlubPredsedaE-mail
BB SPORT SK Banská BystricaIng.Eva Melicherováeva@melicher.sk
Biatlon športový klub Prešov Stanislav Balogabiatlonskpresov@gmail.com
Biatlonový klub mesta RožňavyPeter Mešťanpetermestan@gmail.com
Fan klub biatlonu Banská Bystrica Mgr. Michal Szalmabiathlonfanclub@gmail.com
FAN TEAM Banská Bystrica Daniel Lešťáklestak.daniel@gmail.com
FOXTEAM klub biatlonu PrešovJaroslav Balogafoxteamkb@gmail.com
Klub biatlonu 1 Banská BystricaMiroslav Sedláčekmiro@slniecko.eu
Klub biatlonu a triatlonu SPIŠIng. Jozef Repkokbtspis@gmail.com
Klub biatlonu BolerázPeter Čechovičeduard.cechovic@gmail.com
Klub biatlonu BrezaJuraj Maxajuraj.maxa@centrum.sk
Klub biatlonu BreznoJaroslav Kamenskýjaroslavkamensky@zoznam.sk; michalmartinik@gmail.com
Klub biatlonu BukovceJán Murzdikmurdzik.j@pobox.sk
Klub biatlonu Čadca – SkalitéIvan Čaneckýivancanecky@gmail.com
Klub biatlonu Čierny BalogJozef Schönmilosbercikmb@gmail.com
Klub biatlonu Diviacka Nová Ves Mgr. Vladimír Točekvladka.tocek@gmail.com; vlado.tocek@gmail.com
Klub biatlonu Drietoma Dušan Pelechnem@blablas.sk
Klub biatlonu Harmanec Peter Vaníkkkaliska@gmail.com
Klub biatlonu KOSŤOOndrej Kosztolányibiatlon.kosto@gmail.com
Klub biatlonu Košice Ing. Peter Džundabiatlonkosice@gmail.com
Klub biatlonu LeviceKarol Hudečekhudecek@perecka.sk
Klub biatlonu Lúčnica nad ŽitavouVladimír Kmeťbeneova.m@zoznam.sk
Klub biatlonu Magnezit RevúcaJozef Molentbiatlonrevuca@gmail.com
Klub biatlonu Malá ČausaJán Adámikjan.adamik1960@gmail.com
Klub biatlonu MedzilaborceMikuláš Pavlovičpavlovic@gmail.com
Klub biatlonu Pravenec Jozef Matiaškojojomatiasko@gmail.com
Klub biatlonu Predajná Marian Kazárkbpredajna@gmail.com; kazar.marian@gmail.com
Klub biatlonu PrešovImrich Šarišskýsarisskyimrich@gmail.com
Klub biatlonu TOMTomáš Fusko ml.kbtom@pucovachata.sk
Klub biatlonu Turčianske TepliceJán Vladárvladar.jan@centrum.sk
Klub biatlonu Valaská – OsrblieJozef Černákinfo@biatlonvo.sk; jozef.cernak@lesy.sk
Klub biatlonu VígľašIng. Pavel Hric PhD.pavelhric@gmail.com
KB VŠC AOS Liptovský MikulášMgr. Dušan Litva PhD.dusan.litva@aos.sk; litva@krivan.imafex.sk
Klub biatlonu VyhneIgor Luptovskýiluptovsky@gmail.com; biatlon.vyhne@gmail.com
Klub technických športov FTVŠ UK BratislavaPaedDr. Peter Petrovič PhD.peter.petrovic@uniba.sk
Klub technických športov UMB Banská Bystrica Božena Paugschovábpaugschova@gmail.com
OZ AK Šport Selce Pavol Blahušiakjaroslavalaukova@gmail.com
ŠK bežeckého lyžovania a biatlonu RužomberokĽuboslav Palgutaluboslav.palguta@gmail.com
ŠK biatlonu a behu na snežniciach – ŠK biatlon MániaDušan Šimočkodusan.simocko@gmail.com
ŠK DUKLA Banská BystricaLukáš Daubnerlukmay.daubner@gmail.com
ŠK LiptovMgr. Oľga Konúpkováokonupkova@centrum.sk
Športový klub METEOR Dolný KubínGustáv Majdišmajdis@trides.sk
Športový klub polície Banská BystricaMarek Melkopavel.kobela1@gmail.com
Športový klub polície LevočaZuzana Šefčíková skp.levoca@gmail.com
Športový klub polície Martin Ľuboš Štrauchjan.holiga@minv.sk
Športový klub polície ŽilinaIng. Ľuboš Cesnekcesnek@skpzilina.sk
Športový klub Železiarne PodbrezováMgr. Peter Kazár peter.kazar@gmail.com; trajtel@mbox.zelpo.sk
UMB Biathlon TeamPavel Melicherpavel@melicher.sk