Kluby

KlubPredsedaE-mail
BB SPORT SK Banská BystricaIng.Eva Melicherováeva@melicher.sk
Biatlon športový klub Prešov Stanislav Balogabiatlonskpresov@gmail.com
Fan klub biatlonu Banská Bystrica Mgr. Michal Szalmabiathlonfanclub@gmail.com
FAN TEAM Banská Bystrica Daniel Lešťáklestak.daniel@gmail.com
FOXTEAM klub biatlonu PrešovJaroslav Balogafoxteamkb@gmail.com
Klub biatlonu a triatlonu SPIŠIng. Jozef Repkokbtspis@gmail.com
Klub biatlonu BolerázMartin Datkosekretariat@skrb.sk
Klub biatlonu BrezaJuraj Maxajuraj.maxa@centrum.sk
Klub biatlonu BreznoJaroslav Kamenskýjaroslavkamensky@zoznam.sk; michalmartinik@gmail.com
Klub biatlonu BukovceJán Murzdikmurdzik.j@gmail.com
Klub biatlonu Čadca – SkalitéIvan Čaneckýivancanecky@gmail.com
Klub biatlonu Čierny BalogRadoslav Štulrajtermilosbercikmb@gmail.com
Klub biatlonu KOSŤOOndrej Kosztolányibiatlon.kosto@gmail.com
Klub biatlonu LeviceKarol Hudečekhudecek@perecka.sk
Klub biatlonu Lúčnica nad ŽitavouRastislav Cagáňrastca@gmail.com
Klub biatlonu Magnezit RevúcaJozef Molentbiatlonrevuca@gmail.com
Klub biatlonu Pravenec Jozef Matiaškojojomatiasko@gmail.com
Klub biatlonu Predajná Marian Kazárkbpredajna@gmail.com; kazar.marian@gmail.com
Klub biatlonu PrešovImrich Šarišskýsarisskyimrich@gmail.com
Klub biatlonu TOMTomáš Fusko ml.kbtom@pucovachata.sk
Klub biatlonu Valaská – OsrblieJozef Černákinfo@biatlonvo.sk; jozef.cernak@lesy.sk
KB Liptovský MikulášMgr. Dušan Litva PhD.litva@krivan.imafex.sk
Klub biatlonu VyhneIgor Luptovskýiluptovsky@gmail.com; biatlon.vyhne@gmail.com
Klub technických športov FTVŠ UK BratislavaPaedDr. Peter Petrovič PhD.peter.petrovic@uniba.sk
Klub technických športov UMB Banská Bystrica Božena Paugschovábpaugschova@gmail.com
OZ AK Šport Selce Pavol Blahušiakjaroslavalaukova@gmail.com
TJ TATRAN HYBEIvan Melichkbblhybe@gmail.com
ŠK bežeckého lyžovania a biatlonu RužomberokĽuboslav Palgutaluboslav.palguta@gmail.com
ŠK biatlonu a behu na snežniciach – ŠK biatlon MániaDušan Šimočkodusan.simocko@gmail.com
ŠK DUKLA Banská BystricaLukáš Daubnerlukmay.daubner@gmail.com
ŠK LiptovMgr. Oľga Konúpkováokonupkova@centrum.sk
Športový klub METEOR Dolný KubínGustáv Majdišmajdis@trides.sk
Športový klub polície Banská BystricaMarek Melkopalokan@seznam.cz pavel.kobela1@gmail.com
Športový klub polície BratislavaRóbert Klebercrobertkleberc@gmail.com
Športový klub polície LevočaZuzana Šefčíková skp.levoca@gmail.com
Športový klub polície Martin Ľuboš Štrauchjan.holiga@minv.sk
Športový klub polície ŽilinaIng. Ľuboš Cesnekcesnek@skpzilina.sk
Športový klub Železiarne PodbrezováMgr. Peter Kazár peter.kazar@gmail.com; trajtel@mbox.zelpo.sk
UMB Biathlon TeamPavel Melicherpavel@melicher.sk
WEBER KAYAKLucia Weberweber@weberkayak.sk