Darujte 2% biatlonu

BANSKÁ BYSTRICA 9. februára (SZB) Vážení priaznivci biatlonu, aj tento rok máte možnosť poukázať 2% alebo 3% zo svojich daní.

Ak sa našim športovcom a budúcim biatlonovým nádejám rozhodnete pomôcť takouto formou, budeme vám veľmi vďační. Získané prostriedky budú použité výlučne na športové aktivity a potreby našich športovcov.

Formulár: Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky

Formulár: Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov 2018

http://rozhodni.sk/poukazat…/tlaciva-na-poukazanie-2-z-dane/
Čo treba urobiť, ak sa rozhodnete darovať 2% alebo 3%?
ZAMESTNANEC
Najneskôr do 15. 2. 2019 musí požiadať svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň a o vyhotovenie “Potvrdenia o zaplatení dane za rok 2018”.
Najneskôr do 30. 4. 2019 musí zaslať na daňový úrad v mieste vášho bydliska vyplnené tlačivo “Potvrdenie o zaplatení dane” a “ Vyhlásenie o poukázaní sumy zodpovedajúcej 2 % zaplatenej za rok 2018 “
FYZICKÁ OSOBA - ZAMESTNANEC (ktorý nepožiada zamestnávateľa o ročné zúčtovanie a rozhodne sa podať DP), PODNIKATEĽ-ŽIVNOSTNÍK, PRÁVNICKÁ OSOBA
Musí do 31. 3. 2019 alebo v predĺženej lehote podať daňové priznanie a daň uhradiť – vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania, netreba už vypĺňať dodatočné tlačivo (suma 2% alebo 3% musí byť u fyzických osôb najmenej 3,32 EUR a u právnických osôb 8,30 EUR).
Viac informácií nájdete aj na www.rozhodni.sk.

© 2019, Slovenský zväz biatlonu
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu týchto správ na komerčné účely bez predchádzajúceho písomného súhlasu je výslovne zakázané.