Pre koronavírus sezóne predčasne skončila, Ivona Fialková sa rozlúčila 20. miestom

Počas minulého týždňa sa definitívne ukončila sezóna 2019/20. Posledné preteky hostilo fínske Kontiolahti, kde sa stretla biatlonová smotánka, a tiež rakúsky Hochfilzen, kde bojovali juniori o európske tituly.

Viac informácií
V bohatom minulotýždňovom programe sa blysla Paulína Fialková

Počas minulého týždňa prebiehali súťaže na všetkých frontoch. Slovenský biatlon mal svojich reprezentantov v siedmom kole Svetového pohára.

Naši juniori s krásnymi výsledkami v Arberi

Počas minulého týždňa prebiehali súťaže na všetkých frontoch. Slovenský biatlon mal svojich reprezentantov aj v treťom kole juniorského IBU pohára. Bola to generálka pred európskym šampionátom. Viacerí dosiahli pekné výsledky.

V Osrblí sa skončila domáca sezóna, rozdávali sa ešte tituly v hromadnom štarte

Súťažná zima sa v Osrblí skončila tento víkend rýchlostnými pretekmi a súťažou s hromadným štartom. Nedeľa bola zároveň majstrovstvami Slovenska v tejto disciplíne. Štartovalo v nej 193 súťažiacich vo všetkých kategóriách.