Šport - SITA a.s.

Výsledok sobotňajšieho zápasu 13. kola najvyššej talianskej futbalovej sútaže Serie A:

Barcelona suveréne zvíťazila na pôde Leganésu, Real Madrid remizoval v mestskom derby
Výsledky sobotňajších zápasov 12. kola najvyššej španielskej futbalovej sútaže La Ligy:

Výsledky sobotňajších stretnutí 13. kola najvyššej francúzskej futbalovej súťaže Ligue 1:

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 12. kola najvyššej nemeckej futbalovej sútaže I. bundesligy:

Výsledky sobotňajších stretnutí 12. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League:

Slovenský automobilový jazdec uspel v prvých pretekoch Svetového finále Lamborghini Super Trofeo

Svetový pohár v skokoch na lyžiach 2017/2018 – Wisla (Poľ.), mostík HS-134 – sobotňajšie výsledky

V ročníkoch, keď Arséne Wenger na lavičke &#8222;The Gunners&#8220; zvíťazil nad &#8222;Spurs&#8220;, Arsenal nikdy neskončil <a href="https://www.webnoviny.sk/video-arsenal-zvitazil-v-bitke-o-sever-londyna-v-neprospech-tottenhamu-rozhodli-male-detaily/">Čítať ďalej</a>

Lukáš Lacko má na dosah ďalší singlový titul, zahrá si vo finále turnaja v Brescii
Lukáš Lacko (SR-4) &#8211; Mirza Bašič (Bosna a Herceg.-8) 6:7 (3), 6:4, 7:6 (1)

Za stavu 5:4 Goffin pri svojom servise premenil prvý mečbal. Vo vyraďovacej fáze v Londýne <a href="https://www.webnoviny.sk/video-belgican-goffin-prekvapil-sampiona-federera-a-prvykrat-si-zahra-vo-finale-atp-finals/">Čítať ďalej</a>