Centrum talentovanej mládeže

P SZB 29.5.2017 schválilo zriadenie CTM v počte 4 pre sezónu 2017/2018:

1. CTM pri ŠKP Banská Bystrica

2. CTM pri ŽP Šport Podbrezová, odiel biatlonu

3. CTM pri KB Valaská-Osrblie

4. CTM pri KB Vyhne

 

1. ŠKP Banská Bystrica

1

A

Petráň Dominik

000404

ŠKP BB

2

A

Pavlák Miroslav

980115

ŠKP BB

3

B

Vajcík Michal

990222

ŠKP BB

4

B

Machajová Sára

005804

ŠK Meteor DK

5

B

Balogová Barborka

985503

BŠK Prešov

6

A

Baloga Matej

970808

FOX team PO

7

A

Chovanová Laura

975716

MŠK L. Hrádok

8

A

Maxová Michaela

975315

Breza

9

A

Gregor Matej

020619

Fan Klub BB

10

A

Gajdoš Jakub

020707

Fan Klub BB

11

A

Holmiková Veronika

025209

Fan Klub BB

12

A

Korečko Tobiaš

021001

BŠK Prešov

Tréner: Pavel Kobela

   

 

2. ŽP Šport Podbrezová

1

A

Jurena Adam

000201

KB Predajná

2

A

Cesnek Damián

010209

MŠK Žilina

3

A

Ottinger Lukáš

990614

ŽP Šport Podb.

4

A

Sklenárik Tomáš

991013

ŽP Šport Podb.

5

A

Remeňová Mária

005727

ŽP Šport Podb.

6

A

Remeňová Zuzana

005727

ŽP Šport Podb.

7

A

Horniaková Barbora

015927

KB Predajná

8

A

Smarkoňová Anežka

015510

ŽP Šport Podb.

9

B

Wagnerová Martina

006112

ŽP Šport Podb.

10

B

Longauerová Zuzana

005319

KB Predajná

11

A

Floch Radovan

020702

Valaská-Osrblie

12

A

Koštial Adam

020612

ŠKP Levoča

13

A

Kapustová Ema

026214

Revúca

Tréner: Peter Kazár

   

 

4. Valaská-Osrblie

1

A

Slezák Viktor

000511

Valaská-Osrblie

2

A

Kolečár Jakub

000526

Valaská-Osrblie

3

B

Štrba Pavol

990107

Valaská-Osrblie

4

A

Machyniaková Júlia

005610

Valaská-Osrblie

5

A

Graňáková Janka

015130

Valaská-Osrblie

6

A

Krnáčová Tatiana

986003

Valaská-Osrblie

7

A

Zelenčíková Beáta

995710

Valaská-Osrblie

8

A

Machyniaková Veronika

975914

Valaská-Osrblie

9

A

Vološin Juraj

020108

Valaská-Osrblie

10

A

Matovič Bruno

020422

Valaská-Osrblie

11

A

Šuchová Lucia

026008

Valaská-Osrblie

Tréner: Michal Mojžiš

   

 

4. Vyhne

1

A

Lepeň Matej

980621

Vyhne

2

A

Hubač Samuel

991219

Vyhne

3

A

Iglár Boris

990815

Vyhne

4

A

Hubačová Michaela

015404

Vyhne

5

A

Závalec Samuel

970820

Vyhne

6

A

Valenta Róbert

970805

Vyhne

7

B

Baroňák Pavol

020506

Čadca Skalité

8

A

Golian Peter

000607

Brezno

9

A

Horvátová Henrieta

995918

Brezno

10

A

Haidelmeierová Veronika

996004

Brezno

11

A

Forster Viktória

025408

Brezno

Tréner: Igor Luptovský