Kluby biatlonu

P.Č. Názov biatlonu Predseda klubu Poštu posielať 
1 BIATLON ŠK PREŠOV Stanislav BALOGA na adresu predsedu
    Za Kalváriou 76  
    080 01 Prešov  
2 BOLERÁZ Michal VRAŽIČ na adresu predsedu
    č. 411  
    919 08 Boleráz  
3 BRATISLAVA Miroslav ĎURICA Ivana PUKAČOVÁ
    Na Križovatkách 37 Topoľčianska 3
    821 04 Bratislava 851 05 Bratislava
4 BREZA Juraj  MAXA Martin NÁČIN
    Rabča 276 č. 29
    029 44  Rabča  029 53 BREZA 
5 BUKOVCE Ivana Murdziková Na adresu predsedu
    Bukovce 85  
    090 22 Bukovce  
6 ČIERNY  BALOG Jozef SCHÖN Miloš BERČÍK
    Školská 1055 Školská 987
    976 52 Čierny Balog 976 52 Čierny Balog
7 DIVIACKA Mgr. Vladimír TOČEK Mgr. Vladimíra TOČEKOVÁ
  NOVÁ VES č.  137 č. 389
    972 24 Diviacka Nová Ves 038 35 Valča
8 DRIETOMA Dušan PELECH na adresu predsedu
    č. 458  
    913 03 Drietoma  
9 FAN KLUB BIATLONU Mgr. Michal Szalma na adresu predsedu
    Tulská 6  
    974 04 Banská Bystrica  
10 FOX TEAM PREŠOV Jaroslav BALOGA na adresu predsedu
    Za Kalváriou 44  
    080 01 Prešov  
11 FTVŠ UK BRATISLAVA PaedDr. Peter PETROVIČ PhD. FTVŠ
    Wolkrova 41  Gen. Svobodu 9
    851 01 Bratislava 814 69 Bratislava
12 HARMANEC Peter VANÍK na adresu predsedu
    č. 7  
    976 03 Harmanec  
13 KBL  ŠKP MARTIN Ján HOLIGA Ing. Radovan CIENIK
    Jedľoviny 90 Hrdinov SNP 2
    036 08 Martin 036 01 Martin
14 KBT SPIŠ Ing. Jozef REPKO na adresu predsedu
    č.d. 12  
    053 22 Odorín  
15 KOŠICE Ing. Peter DŽUNDA na adresu predsedu
    Pokroku 14  
    040 11 Košice  
16 LEVICE Karol HUDEČEK na adresu predsedu
    Perecká 18  
    934 05 Levice  
17 LÚČNICA Vladimír KMEŤ Mária Beneová
  nad ŽITAVOU č. 379 Spojovacia 15
    951 88 Lúčnica nad Žitavou 949 01 Nitra
18 MAGNEZIT ŠŠSM

Jozef MOLENT

na adresu predsedu
  REVÚCA

Priemyselná 306

 
   

050 01 Revúca

 
19 MALÁ ČAUSA Ján ADÁMIK na adresu predsedu
    Malá Čausa 70  
    971 01 Prievidza  
20 MARKUŠOVCE Slavomír IMRICH na adresu predsedu
    Michalská 38  
    053 21 Markušovce  
21 MEDZILABORCE Mikuláš PAVLOVIČ na adresu predsedu
    Fučíkova 211  
    068 01 Medzilaborce  
22 MŠK BREZNO Jaroslav KAMENSKÝ na adresu predsedu
    Kukučínova 42  
    977 01 Brezno  
23 MŠK Roman HRVOL Mgr. Oľga KONUPKOVÁ
  LIPTOVSKÝ HRÁDOK Liptovská Porúbka 407 Prekážka 726/23
    0333 01 Liptovská Porúbka 033 01 Liptovský Hrádok
24 PRAVENEC Jozef MATIAŠKO na adresu predsedu
    č. 216  
    972 16 Pravenec  
25 PREDAJNÁ Mgr. Peter KAZÁR na adresu predsedu
    Podhrádok 379   
    976 63 Predajná  
26 KB PREŠOV Imrich ŠARIŠSKÝ na adresu predsedu
    Za Kalváriou 100  
    080 01 Prešov  
27 RÁZTOČNO Stanislav GILAN na adresu predsedu
    Komenského 419  
    972 31 Ráztočno  
28 BK mesta ROŽŇAVA Peter MEŠŤAN na adresu predsedu
    Komenského 16  
    048 01 Rožňava  
29 SELCE Pavol BLAHUŠIAK na adresu predsedu
    Ku Strelnici 5  
    976 11 Selce  
30 ŠK METEOR Gustáv MAJDIŠ na adresu predsedu
  DOLNÝ KUBÍN Hurbanova 1183/62  
    026 01 Dolný Kubín   
31 Športový klub polície Marek MELKO Pavel Kobela
  BANSKÁ BYSTRICA Skubínska cesta 48 Jaseňová 44
    974 01 Banská Bystrica 974 09 Banská Bystrica
32 ŠKP ČADCA-SKALITÉ Ivan ČANECKÝ na adresu predsedu
    č. 1368  
    023 14 Skalité  
33 ŠKP ŽILINA Ing. Ľuboš CESNEK na adresu predsedu
    Hollého 160/10  
    015 01 Rajec  
34 KB TOM Mgr. Tomáš FUSKO na adresu predsedu
    Karpatská 6  
    974 11 Banská Bystrica  
35 KTŠ PaedDr. Ján PRACHÁR na adresu predsedu
  TU ZVOLEN Gagarinova 103  
    960 01 Zvolen  
36 TURČIANSKE TEPLICE Ján VLADÁR na adresu predsedu
    Staničná 1114/20  
    039 01 Turčianske Teplice   
37 VALASKÁ-OSRBLIE Mirko OBERHAUSER KB Valaská-Osrblie
    Dr. Clementisa 24 Vŕšok 234
    977 01 Brezno 976 45 Osrblie
38 VÍGĽAŠ Ján MURÍN Ing. Pavel HRIC PhD.
      Prachatická 25
    962 25 Slatinské Lazy 960 01 Zvolen
39 VŠC AOS Mgr. Dušan Litva PhD. na adresu predsedu
  LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ Opavská 619/2  
    031 04 Liptovský Mikuláš  
40 VŠC DUKLA Pavel Kobela VČS Dukla B. Bystrica
  BANSKÁ BYSTRICA Jaseňová 44  Hutná 3
    974 01 Banská Bystrica 974 00 Banská Bystrica
41 VYHNE Igor LUPTOVSKÝ na adresu predsedu
    č. 434  
    966 02 Vyhne  
42 ŽP ŠPORT Andrea KAZÁROVÁ na adresu predsedu
  PODBREZOVÁ Šupkova 46/7  
    976 81 Podbrezová  
43 VK SPORT David BRÜNN Peter Neuschl
  team Veternícka 114/13 Štefánikovo nám. 16/6
    967 01 Kremnica 967 01 Kremnica
44 I. BANSKÁ BYSTRICA Miroslav SEDLÁČEK na adresu predsedu
    Wolkerova 3  
    974 01 Banská Bystrica