Tlačové správy SITA a.s.

BIATLON: Letné MS - Stupne v šprinte juniorov pre Rusov, Bartko 11.

ČAJKOVSKIJ 26. augusta (SITA) - Domáci reprezentanti obsadili kompletné stupne pre troch najlepších v sobotňajšom šprinte juniorov na 10 km na biatlonových letných majstrovstvách sveta v ruskom Čajkovskom (25. - 27. augusta). Zvíťazil Igor Malinovskij pred Vasilijom Tomšinom a Nikitom Poršnevom. Slovák Šimon Bartko skončil na 11. mieste, keď nesklopil päť terčíkov a zaostal o 1:59,0 min. Krajan Matej Baloga obsadil 14. priečku, s troma ranami mimo mal manko 2:22,0.

Majstrovstvá sveta v letnom biatlone na kolieskových lyžiach - Čajkovskij (Rus.) - sobota:
Rýchlostné preteky juniorov na 10 km: 1. Igor Malinovskij 24:37,8 min (1), 2. Vasilij Tomšin +12,6 s (1), 3. Nikita Poršnev (všetci Rus.) +28,3 (3),... 11. Šimon Bartko +1:59,0 min (5), 14. Matej Baloga (obaja SR) +2:22,0 (3)

© 2017, Autorské práva SITA a. s.
Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. je výslovne zakázané.